Bonfire

Ücretsiz haberleşme uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 142 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Facebook, Inc.
En iyi arkadaşlarınızla vakit geçirmenizi sağlayan Bonfire, grup video chat uygulamasıdır.

Bonfire: Group Video Chat uygulaması, yeni arkadaşalar edinmenize de olanak sağlayan bir uygulamadır. Görüntülü sohbetler gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama ile konuşma esnasında görüntü ve ses kalitesi açısından zorluk yaşamazsınız.

Oldukça kaliteli ses yapısına sahip Bonfire uygulaması, konuşma esnasında görüntülerin bulanıklaşmamasını ve kaymamasını da sağlar. Böylece hiçbir sorunla karşılaşmadan rahatça konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Konuşma anındaki görüntülerinizi ve videolarınızı kaydedebilir, Facebook, Instagram, Messenger gibi sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Pek çok arkadaşınızla aynı anda konuşabileceğiniz bu uygulamayla, görüntülü aramalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Keyifle konuşmalar gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamayla, farklı efektler kullanmanız da mümkün. Bu efektler sayesinde görünümünüzü farklılaştırabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz etiket ve komik GIFlerden de yararlanarak, sohbetinizi neşeli bir hale getirebilirsiniz.

Çevrenizdeki insanları da listenize dâhil edebilir, iletişim kurabilirsiniz. Sohbet metinleri ile hem görüntülü konuşabilir, hem de yazışabilirsiniz. Ailenizi ve arkadaşlarınızı her zaman ve her yerde görebileceğiniz, konuşabileceğiniz bu uygulamayı kullanmaksa oldukça kolay!

 

Eğlenceli ve renkli ara yüzü sayesinde güzel sohbetler gerçekleştirebileceğiniz Bonfire: Group Video Chat uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, sevdiklerinizle doyasıya konuşun!

 

Daha Fazla Göster
Bonfire indir
DİĞER SÜRÜMLER